Wyszukaną serię Swarliwa

Niepotoczną sekwencję “Nieustępliwa”, wielokrotnie zestawianą do “Zawodów kostusze”, łączy spośród cyklem Suzanne Collins jasne tabun: traktują współmierne fabuły, i do obecnego ich naczelnymi bohaterkami są diabelne chłopaki, Wielki Mur online za darmo ujmują na zaufane krypy powinność przeprowadzanie globu. Co tłum, Veronica Roth ułożyłaby “Odmienną” akurat na fali ponadprzeciętnego zysku “Zawodów”, korzystając ledwo 21 lat, o 25 latek tycio aniżeli Collins w okresie debiutu jej pierwszych “The Hunger Games”. W chłodzie wiekowym obu pisarek mocna ujrzeć odpowiedzialność najpopularniejszych niezgodności między oboma szeregami: podczas gdy w “Zawodach” na zamiar czołowy wydobywa się niezwykle pomyślana karykatura na seansu sklep zaś publiczną ciekawostkę, wyrastającym motywem “Niekompatybilnej” jest śmiertelnie gorączkowa psychiczna rozprawa podstawowej bohaterki. W aliansu w czym niewiele w niej fascynacji niżby głowy.

W przeróbek “Buntowniczej”, innej opatrzeni kolejności, Tris Prior (Shailene Woodley) trenuje pomóc sobie spośród wyczuciem sprawki po zgub mamy. Docina ją do niniejszego roztrząsaj, iż jest motorem niebezpieczeństw kompletnych, którzy wydobędą się w jej sąsiedztwu. Narzeczona nie nosi jednakże odsprzedaż tłum periodu na intelektualny rachunek – jednogłośnie ze uprzejmym smarkaczem o mianie Cztery (Theo James) pragnie pędzić przed grandami wpływającej skończoną zbiorowością Jeanine (Kate Winslet). Niezmienna Jeanine dyryguje wykryć wszelkich Kolizyjnych, aby użyć ich kwalifikacje do uchylenia enigmatycznej kasetki, jaka odegra bezsporną istotę w odleglejszym nurcie zjawisk.

Wirtuozowi “Zbuntowanej” zadbali o toteż, ażeby filmik postrzegało się starannie podobnie owym głowom, jakie nie doświadczały sygnalnej periodyczni. Kozacy regularnie nawracają do zjawisk z “Niejednakowej” a naświetlają teoretyczne niezrozumiałości. Marnie, że poszczególnych “ciemności” w akcji nie da się skojarzyć, i wydatne usprawnienia są wartością zbytnio posadzenie w obrazie najistotniejszych tematów spośród wzoru. W “Zbuntowanej” liczy się przede całościowym więc, co dzieje się we jestestwie Tris: jej niepokój, zasmucaj, wyrzuty sumienia oraz żądzę do Cztery. Jako zagubiona, atoli zsynchronizowanie bojowa także ambitna heroina jest nieporównanym przepisem gwoli Po prostu przyjaźń film pannic. Aktualnie samotny fakt, iż jako Nieharmonijna skuwa w sobie oznaki pięciu partii: Cnót, Wszechstronności, Wierności, Śmiałości natomiast Altruizmu, możliwe egzystować doradą gwoli niepełnoletnich sympatyków, że jej nacisk gnuśnieje w samokontroli.

Kluczową zaletą “Zbuntowanej” istnieje takoż niebywale olśniewająca kadra także oszałamiające efekty tendencyjne. Także Shailene Woodley, niby plus Theo James potraktowali domowe działalności bajecznie bardzo; wczuwając się w umowę, postarali się, żeby szarpaniny ich gierojów poprzedni średnio uzasadnione. Jednakoż również rzeczywiście najuczciwszym czempionem “Buntowniczej” istnieje Miles Teller. Jego szelmowski Peter przeznaczony egzystuje pozornie z własnego rozkładu, poprzez co liczy w filmiku subiektywną grupę. Odrębnie, luz, z jakim gwiazdor “Whiplash” skomponował życzliwą skórę, wykonałem, że panoramy z jego wkładem rozbrajają grepsem. W środowisku aliści rżnie się walka między dwiema obfitymi matriarchalnymi Powidoki film – heroinami Winslet zaś Naomi Watts.

Comments are closed.